Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Екватор голосування за Громадський бюджет у Києві: цьогоріч кияни активніше обирають проєкти

02 вересня 2021 року, 16:41

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА розповів, як триває голосування за міські проєкти Громадського бюджету. Цьогоріч кияни активніше обирають проєкти Бюджету участі.

Так, торік на 16-й день за проєкти Громадського бюджету проголосували близько 86 тисяч киян. На сьогодні вже більш ніж 136 тисяч містян обрали актуальні для себе проєкти. І віддали за них більш ніж 330 000 своїх голосів. 50 000 із них – через застосунок «Київ Цифровий».

Кожен резидент міста, кожен платник податку до місцевого бюджету зможе підтримати саме ті проєкти, що йому найважливіші. Онлайн – на сайті https://gb.kyivcity.gov.ua/ або в застосунку «Київ Цифровий», де можна відфільтрувати проєкти за своїм районом, щоб вплинути на зміни поруч, та за тематикою, щоб обрати саме актуальний для вас.

Також можливо ділитись QR-кодом із тими, кому це теж не байдуже, і допомогти улюбленому проєкту зібрати голоси.

За рейтинг проєктів та ходом голосування можна відкрито спостерігати на сайті Статистика|Громадський Проєкт Київ. Після голосування за проєкт через міський застосунок «Київ Цифровий», він автоматично зберігається в переліку обраних. Тож можна переглядати, як швидко проєкт рухається до мети.

«Київ Цифровий» – застосунок, що об’єднав головні міські сервіси. Наразі користувачам уже доступні: поповнення транспортної карти, QR-квитки, оплата паркування, сплата штрафів і повернення евакуйованої автівки з QR-кодом. Та голосування за проєкти Бюджету участі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]