Версія для людей із вадами зору

«Французька весна в Україні» на Софійській площі: відкрито реєстрацію на проекційну виставу «Я – мрія...»

07 червня 2021 року, 15:30

11 та 12 червня з 22:00 до 22:30 на Софійській площі відбудеться показ монументальної проекції «Я – мрія...» в рамках 17-го фестивалю «Французька весна в Україні».

Організатори заходу звертають увагу, що цього року у зв'язку з протиепідемічними обмеженнями вхід на виставу буде доступний безкоштовно, однак за попереднім записом в межах наявних місць:

«Я – мрія…» – монументальна світлова проекція, побудована з використанням 3D-технологій. Вистава висвітлює тему свободи як загальнолюдської цінності на зворушливому прикладі України. Автором музикального супроводу став відомий український гурт «ДахаБраха».

Виставу проводить Французький інститут в Україні від компанії «Spectaculaire, les Allumeurs d’images». Компанія вже відвідувала Київ у 2015 році, і тоді ця подія мала величезний успіх завдяки її гуманістичному змісту.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua