Версія для людей із вадами зору

Інспектори благоустрою у вересні внесли понад 1700 приписів та склали більше 300 адмінпротоколів за порушення правил благоустрою

08 жовтня 2021 року, 10:20

Щодня в місті працюють понад 120 інспекторів благоустрою, кожен із яких відповідає за свій сектор у столиці. Спеціалісти моніторять стан вулиць міста, виявляють порушення та контролюють їхнє усунення. За перший місяць осені інспектори внесли понад 1700 приписів та склали більше 300 адміністративних протоколів за порушення правил благоустрою в Києві. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Традиційно найбільше приписів інспектори внесли щодо МАФів – таких 750. Якщо з’являється нова тимчасова споруда, обов’язково перевіряється наявність дозволів на розміщення. Якщо таких немає – наш департамент видає доручення на демонтаж КП «Київблагоустрій». Чимало приписів внесено щодо незавершених аварійних розриттів – таких понад 250. У Києві це дуже гостра проблема, і до неї посилена увага інспекції благоустрою», – прокоментував Тимур Ткаченко.

Директор Департаменту міського благоустрою наголосив, що в Києві нині триває місяць посиленого прибирання та впорядкування міського простору, і велика увага прикута до аварійних розриттів на проїжджій частині.

«Місто поставило задачу – завершити ремонти мереж та відновити благоустрій на максимальній кількості розриттів через аварійні роботи. Термін для виконавців – 15 листопада, до початку холодів, коли асфальтове покриття оновлювати недоречно. Тому інспекція благоустрою проводить посилений моніторинг саме за цією проблематикою. За вересень склали майже 70 адмінпротоколів щодо розриття, за якими порушники отримають штраф», – зауважив Тимур Ткаченко.

Серед інших проблем благоустрою найбільш поширені у вересні: накопичення сміття – майже 70 приписів, несвоєчасне прибирання гілля та листя – близько 30, розміщення гаражів – майже 120, літніх майданчиків – до 70 приписів.

Нагадаємо, що штрафи за порушення Правил благоустрою Києва за ст. 152 Адміністративного кодексу України складають від 360 до 1700 грн.

«Звертаюсь до балансоутримувачів: сумлінно ставитись до обов’язку підтримувати порядок на своїй території, оперативно вирішувати проблеми благоустрою, з якими щодня стикаються кияни. Департамент благоустрою – контролюючий орган, але ми відкриті до співпраці, завжди готові до діалогу. Бо мета в нас одна – зробити столицю чистою та зручною для усіх жителів», – прокоментував Тимур Ткаченко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua