Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 20 квітня на базі платформи емоційної підтримки киян у період COVID-19 стартує онлайн дитсадок

17 квітня 2020 року, 10:50

Із 20 квітня на базі платформи емоційної підтримки киян у період COVID-19 стартує онлайн дитячий садок. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник Київського міського голови Володимир Бондаренко.

Кваліфіковані та досвідчені вихователі пропонуватимуть три активності на день тривалістю 30 хвилин кожна для дітей від 4 до 6 років.

Нагадаємо, платформа емоційної підтримки, що запустив на базі Моніторингового центру з протидії COVID-19 Освітній хаб столиці, користується великим попитом. Це – безкоштовний ресурс для киян. Утім, за допомогою звертаються не тільки кияни, а й мешканці інших міст України та навіть українці, що перебувають закордоном. Фахівці нікому не відмовляють у допомозі.

На платформі емоційної підтримки можна отримати емоційно-психологічну допомогу та консультації фахівців і тренерів Освітнього хабу міста Києва.

Окрім того, платформа пропонує різні онлайн курси, спортивні онлайн тренування. Також можна здійснити віртуальні екскурсії музеями столиці, подивитися вистави деяких театрів.

Міська влада закликає дотримуватися протиепідемічних обмежень, введених у столиці та не виходити з дому без нагальної потреби. Карантин – не канікули.

Ретельне дотримання правил допоможе місту швидше повернутися до звичного життя.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]