Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 22:00 14 вересня до 1 грудня на Гостомельському шосе і на його перехресті з вулицею Міською частково обмежать рух транспорту

14 вересня 2021 року, 12:52

Із 22:00 14 вересня до 1 грудня на Гостомельському шосе і на перехресті Гостомельського шосе з вулицею Міською частково обмежать рух транспорту. Про це повідомляє КК «Київавтодор».

На перехресті Гостомельського шосе і вулиці Міської розпочинається середній ремонт. У ніч проти 15 вересня на ділянці зніматимуть старий дорожній одяг. Також відремонтують Гостомельське шосе до межі міста.

За сприятливих погодних умов, основні ремонтні роботи планують закінчити до листопада. Проте обмеження дорожнього руху можливі до 1 грудня.

Звертаємо увагу, що дізнаватися першими про обмеження руху і ремонти столичних шляхів можна у телеграм-каналі «Київ Трафік»: https://t.me/kyiv_traffic.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]