Версія для людей із вадами зору

Із 28 травня до 30 листопада на вулиці Діловій обмежать рух транспортних засобів

08 травня 2018 року, 13:26

Із 28 травня до 30 листопада за розпорядженням КМДА буде тимчасово обмежено рух транспортних засобів із зайняттям проїжджої частини та тротуару на вулиці Діловій від будинку № 1/2 до будинку № 13.

Ці зміни дадуть змогу безпечно прокласти мережі водопостачання і каналізування, підключити до мереж дощової каналізації та влаштувати автопідʼїзд до житлово-офісного комплексу із вбудовано-прибудованими приміщеннями та паркінгом на вулиці Діловій, 5 у Печерському районі, який будує ТОВ «Сучасний квартал».

Товариство зобовʼязано дотримуватись вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, розробити та погодити в Управлінні патрульної поліції у м. Києві та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури схему організації дорожнього руху на період будівельних робіт. Під час їхнього виконання буде забезпечено вільний і безпечний прохід пішоходів та проїзд транспортних засобів.

Після завершення будівництва товариство має відновити покриття проїжджої частини та тротуарів та передати їх за актом КП «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району». Технічні ж засоби регулювання дорожнього руху буде передано КП «Центр організації дорожнього руху».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua