Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із нагоди Дня місцевого самоврядування близько 30 співробітників Київської міської ради отримали Подяки та Почесні грамоти Київського міського голови

07 грудня 2022 року, 19:00

Із нагоди Дня місцевого самоврядування близько 30 співробітників Київської міської ради отримали Подяки та Почесні грамоти Київського міського голови за багаторічну сумлінну працю, бездоганне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм. Подяки та Почесні грамоти Київського міського голови вручив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За словами Володимира Бондаренка, в умовах війни на органи місцевого самоврядування лягли проблеми, які навіть ніхто не міг уявити в сучасному демократичному світі.

«Питання розміщення внутрішньо переміщених осіб, відбудова житлових будинків та об’єктів інфраструктури, які зазнали ворожих обстрілів, надання комплексної економічної підтримки бізнесу, підготовка до нового опалювального сезону в умовах критичної економії ресурсів. Це тільки мала частка того, з чим доводиться стикатися міській владі задля підтримки життєдіяльності територіальної громади. Місцеве самоврядування – це інструмент реальної спроможності територіальної громади вирішувати свої питання. Ми працюємо для того, щоб місто функціонувало, і без упину будемо забезпечувати подальше відновлення столиці. У Київській міській раді пліч-о-пліч співробітники професійно виконують свої обов’язки заради спільної мети та потрібного результату. Зараз всі ресурси спрямовані на підвищення рівня обороноздатності столиці, охорони прав та інтересів територіальної громади», – наголосив Володимир Бондаренко.

Він додав, що коли пройде трохи часу після Перемоги, до Київської міської ради знову будуть приїжджати представники українських та іноземних муніципалітетів задля того, щоб переймати досвід щодо функціонування системи міського управління.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]