Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із нагоди національного турецького свята озеленення на площі Анкари у місті Києві висадили 25 дерев (+фото)

11 листопада 2020 року, 13:56

Із нагоди турецького свята «Подих майбутнього: свято озеленення» на площі Анкари у місті Києві висадили 25 дерев: 17 лип і 8 червоних кленів. Церемонія висадження відбулася за участю заступника голови КМДА Олександра Харченка та Надзвичайного і Повноважного Посла Турецької Республіки в Україні Ягмура Ахмет Гюльдере.

«Ми з радістю підтримуємо ініціативу наших друзів із Туреччини. Ми поділяємо ідею озеленення міста, зокрема, збереження зелених насаджень у світі. Сьогоднішня ініціатива є свідченням щирих відносин між нашими народами. У нас є спільні світоглядні позиції, і попереду нас чекає багато спільних ініціатив», – наголосив Олександр Харченко.

Зазначимо, що свято «Подих майбутнього: національне свято озеленення» було запроваджено Президентом Турецької Республіки Реджеп Тайїп Ердоганом 11 листопада 2019 року. Минулого року в Туреччині у цей день було висаджено 14 мільйонів саджанців дерев. Цього року одночасно висаджують 23 мільйони саджанців у десятках країн світу.

«Ми зрозуміли, що багато країн світу потребують озеленення. Тому ми вирішили поширити це свято на міжнародному рівні. Для висадження дерев в Україні ми обрали площу Анкари не просто так. 16 років тому, з нагоди візиту Президента Турецької Республіки Реджепа Тайїпа Ердогана до України, ця площа отримала свою назву на честь столиці Туреччини», – прокоментував Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмура Ахмет Гюльдере.

Офіційна церемонія висадження дерев на площі Анкари з нагоди турецького свята «Подих майбутнього»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]