Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із початку року до бюджету Києва надійшло майже 47 мільйонів гривень туристичного збору

12 жовтня 2021 року, 13:20

За 9 місяців до міського бюджету надійшло 46,6 мільйона гривень туристичного збору, що вже перевищив минулорічний збір на 34% або на 11,9 мільйона гривень. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Різниця показників цьогорічного турзбору порівняно з минулим роком свідчить про те, що туристична сфера навчилася працювати в нових умовах та вже виходить із кризи, спричиненої пандемією. Важливим також є відкриття нових туристичних напрямів, зокрема, із Саудівської Аравії. Поряд із тим, місто продовжує розвивати туристичну привабливість столиці: розробляються нові маршрути, триває перехресна промоція з містами інших країн», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що за 9 місяців Київ відвідало близько 500 тисяч іноземних туристів та понад 1,2 мільйона – внутрішніх.

Найбільше іноземців приїжджає до Києва з США, Ізраїлю, Туреччини, Білорусі та Німеччини.  

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]