Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із початку року кияни отримали перерахунок від муніципальних керуючих компаній за обслуговування будинків та територій у розмірі 32 млн грн

13 серпня 2020 року, 17:27

Комунальні керуючі компанії здійснили перерахунок у бік зменшення споживачам за послуги на суму 32 мільйони гривень. Про це повідомив начальник Управління (інспекції) самоврядного контролю Станіслав Москалевський.

Основну частину перерахунку керуючі компанії здійснюють самостійно і за зверненням мешканців у разі ненаданих чи неякісно наданих послуг.

Також протягом шести місяців поточного року Управління (інспекція) самоврядного контролю КМДА обстежила 928 житлових будників. Управління провело 172 перевірки з неякісного обслуговування, що теж ставало підставою для проведення перерахунку.

«Проводиться перерахунок у разі неякісного прибирання прибудинкової території, сходових клітин, технічного обслуговування ліфтів, обслуговування систем диспетчеризації, технічного обслуговування та поточного ремонту систем протипожежної автоматики та димовидалення, поливу клумб та газонів, енергопостачання ліфтів тощо», – зауважив Станіслав Москалевський

Також здійснено коригування нарахувань на користь споживачів за послугу з централізованого опалення та гарячого водопостачання виконавцями послуг КП «Київтеплоенерго» та ТОВ «Євро-реконструкція» на суму близько 2 млн грн.

Управління здійснювало у період карантину контроль за дезінфекцією ліфтових кабін, сходових клітин та під’їздів житлових будинків, що обслуговуються КП «Керуючими компаніями з обслуговування житлового фонду районів м. Києва».

Нагадаємо, протягом минулого року житлово-комунальна інспекція провела понад 520 перевірок якості надання послуг киянам.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]