Версія для людей із вадами зору

Київ – у першій сотні серед найкращих та інвестиційно привабливих міст світу за даними міжнародного рейтингу

18 серпня 2021 року, 12:57

У 2021 році Київ покращив свої позиції у рейтингу Best Cities Reports 2021, піднявшись із 139-го на 87-ме місце. Таким чином українська столиця вперше потрапила в першу сотню списку Best Cities. Про це повідомив Департамент економіки та інвестицій КМДА, посилаючись на американське рейтингове видання Best Cities Reports 2021.

Best Cities Reports 2021 – це вже шостий випуск із вичерпним рейтингом міст світу для життя, роботи, інвестицій та подорожей від компанії Resonance Consultancy.

Видання називає Київ одним із найвиразніших міст, барвистим та яскравим, як національний прапор, порівнює будівлі у столиці із писанками та змальовує пагорби річки Дніпро із золотоверхими соборами крайнеба. Зокрема, в розділі про пам’ятки та визначні місця згадують об’єкти, що внесені до Списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в Україні – Софійський собор та Києво-Печерську Лавру, а також Свято-Михайлівський Золотоверхий та Свято-Володимирівський собори. Музеї столиці отримали 27 місце серед усіх музеїв світу.

Resonance Consultancy складає рейтинг міст світу з населенням понад мільйон осіб на основі статистичних показників та оцінок якості послуг місцевими жителями і туристами. Розглядається 25 сфер, що згруповані в шість основних категорій: навколишнє середовище з урахуванням кількості випадків захворювання на COVID-19; ключові міські установи, визначні пам’ятки та інфраструктура; людський капітал; рівень життя; дозвілля; висвітлення у ЗМІ, інтернеті тощо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua