Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київ посилює контроль за дотриманням карантину в умовах «жовтої» зони та робить усе для недопущення поширення СOVID-19  у столиці – Микола Поворозник

23 вересня 2021 року, 11:31

Київ посилює контроль за дотриманням протиепідемічних заходів «жовтої» зони та робить усе для попередження розповсюдження СOVID-19 у столиці. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Із 23 вересня у всій країні введений «жовтий» рівень епіднебезпеки. Як міська влада ми забезпечуємо посилений контроль за дотриманням обмежувальних заходів у столиці. Але маємо діяти і на упередження розповсюдження хвороби, аби уникнути локдауну та забезпечити функціонування міста у звичайному режимі. Для цього, зокрема, активізуємо процес вакцинації. Постійні пункти щеплень будуть розміщені у закладах освіти, а також будуть організовані виїзні мобільні вакцинальні сесії. До вакцинації запрошуємо не лише освітян, але і їх родичів та родичів тих, хто відвідує заклади освіти», – зазначив Микола Поворозник.

За його словами, відповідні рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Згідно з протоколом № 57, районні адміністрації, Головне управління Держпродспоживслужби в місті Києві, Головне управління Національної поліції України в місті Києві, Управління Патрульної поліції мають забезпечити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.

Наголошуємо, відповідно до постанови Кабінету Міністрів № 1236, у зв’язку із встановленням «жовтого» рівня епіднебезпеки, із 23 вересня у Києві заборонено:

  • масові заходи за участю більше однієї особи на 4 кв. м або понад дві третини місць;
  • діяльність кінотеатрів та закладів культури із наповненістю залів понад дві третини або 50% місць;
  • заповненість спортзалів і фітнес-центрів більше ніж 1 особа на 10 кв. м;
  • робота закладів освіти, де менше 80% працівників мають жовтий або зелений сертифікат вакцинації;
  • розміщення відвідувачів кафе та ресторанів на відстані меншій, ніж 1,5 м між столами та більш як 4 особи за столом (без урахування дітей до 18 років);
  • діяльність хостелів.

Звертаємо увагу, що обмеження не застосовуються, якщо у понад 80% персоналу та 100% відвідувачів закладів чи заходів (крім осіб до 18 років) є жовтий або зелений COVID-сертифікат.

Нагадуємо також, що заборонено перебувати в громадських місцях, транспорті без вдягнутих захисних масок; перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу; самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]