Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київ продовжує підготовку до зими: виконали випробування на міцність 75% теплових мереж та 80% котельних і станцій теплопостачання

21 липня 2022 року, 13:16

У Києві в рамках підготовки до наступного опалювального періоду виконали перевірку та плановий ремонт 80% об’єктів теплового господарства, яке забезпечує киян гарячою водою та централізованим опаленням. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Попри воєнний стан та зменшення ресурсів – як матеріально-технічних і логістичних, так і людських – КП «Київтеплоенерго» повноцінно готує столицю до зими, як і в мирні часи. Проведені гідравлічні випробування на 75% теплових мереж та 80% теплоджерел. Це понад 2 тис. км мереж та 184 районні та квартальні котельні й станції теплопостачання у всіх районах Києва», – зазначив Петро Пантелеєв.

Одним із обов’язкових етапів підготовки до опалювального сезону для всіх українських теплопостачальників є гідравлічні випробування тепломереж, під час яких трубопроводи перевіряють на міцність та усувають слабкі місця: ремонтують ділянки, де можуть статися пориви під час запуску теплоносія чи в умовах мінусових температур.

«Станом на сьогодні з початку гідравлічних випробувань, які розпочалися одразу після завершення опалювального сезону, виявлено й усунуто більше 1,1 тис. пошкоджень мереж. Ремонтні роботи здійснюють 38 аварійно-відновлювальних бригад «Київтеплоенерго». Щодня на чергуванні перебувають близько 100-120 одиниць спецтехніки та майже 1,2 тис. працівників. Щодоби вони усувають в середньому 30-40 пошкоджень трубопроводів опалення та гарячого водопостачання», – повідомив заступник голови КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]