Версія для людей із вадами зору

Київ та Торонто святкують 30-річчя побратимства: Костел Святого Миколая підсвітили кольорами прапора міста Торонто (+фото)

30 липня 2021 року, 16:12

Із нагоди святкування 30-ї річниці міжнародної співпраці Києва і Торонто у ніч із 29 на 30 липня Костел Святого Миколая підсвітили кольорами прапора міста Торонто.

А знак міста Торонто (Toronto sign) перед будівлею Міської ради Торонто на честь 30-ї річниці побратимства підсвітили у синьо-жовті кольори.

До ювілею Київський міський голова Віталій Кличко та мер міста Торонто Джон Торі обмінялися постами у Twitter та офіційними вітальними листами.

«Місто Торонто із радістю святкує 30 річницю Договору дружби з Києвом. З 1991 року ми сприяємо зміцненню зв’язків між нашими мешканцями та підприємствами у дусі взаємоповаги та співпраці. Я розраховую на продовження нашого важливого партнерства у його четвертій декаді», – ідеться у привітанні мера міста Торонто Джона Торі до ювілею.

Варто зазначити, що протягом трьох десятиліть дружби між Києвом та Торонто постійно підтримувалися міцні побратимські зв’язки. Численні обміни делегаціями та спільні проєкти дозволили покращити наявні та перейняти перспективні практики міського управління. Навіть під час епідемії коронавірусу співпраця не припинилася, а продовжується в онлайн-режимі.

Довідково.

Київ та Торонто урочисто підписали Договір дружби незадовго до проголошення незалежності України 29 липня 1991 року. Тоді, під час розпаду СРСР та початку процесів демократичних перетворень, Київ та Торонто домовилися співпрацювати задля вищого рівня життя своїх жителів, просування свободи і демократії, сприяння економічному розвиткові, залучення громадян до управління містом. Підписання угоди про побратимство, а отже і визнання громадою Торонто, що Україна може змінитися, і що саме Київ стане центром цих змін, були сигналом для всього західного світу.

Не останню роль це відіграло також у тому, що 2 грудня 1991 року Канада першою з держав західного блоку визнала Україну незалежною державою.

Київ та Торонто святкують 30-річчя побратимства: підсвічення Костела Святого Миколая кольорами прапора міста Торонто

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua