Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київрада зняла з порядку денного проект рішення про відведення земельної ділянки ДП «Укркінохроніка» у Печерському районі до вирішення підприємством майнових питань

11 лютого 2021 року, 13:12

Київська міська рада зняла з порядку денного пленарного засідання 11 лютого проект рішення про відведення земельної ділянки ДП «Укркінохроніка», що розташована на вулиці Євгена Коновальця, 18 у Печерському районі Києва. Таке рішення підтримали 106 депутатів.

Ідеться про проект рішення Київради про надання ДП «Українська студія хронікально-документальних фільмів» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування існуючих споруд, кінознімальних корпусів та житлових будинків на вулиці Євгена Коновальця, 18 у Печерському районі Києва».

Як нагадав заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, на адресу Київради надійшов лист державного підприємства «Українська студія хронікально-документальних фільмів» із проханням зняти з порядку денного цей проект рішення.

«До цього рішення і у депутатів, і у громади виникало багато питань. А самому ж ДП «Укркінохроніка» було рекомендовано спочатку вирішити майнові питання, а вже потім визначитись із позицією стосовно оформлення землі», – прокоментував Володимир Бондаренко.

У листі, надісланому на пропозицію Київради, підприємство просить зняти проект рішення із порядку денного «у зв’язку з необхідністю внесення змін до цільового використання земельної ділянки, врахування прав на землекористування ОСББ «Коновальця, 18» та інших юридичних осіб, нерухоме майно яких знаходиться на вказаній земельній ділянці, а також недопущення забудови території ДП «Укркінохроніка» житловими будинками та розірвання укладених підприємством у попередні періоди інвестиційних угод, що передбачають здійснення на території ДП Укркінохроніка такої житлової забудови».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]