Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Київська влада попереджає безвідповідальних балансоутримувачів про штрафи за неприбирання снігу та бурульок

16 січня 2017 року, 15:37

Під час значних снігопадів більшість киян вчасно переставляли свої припарковані автівки для того, щоб комунальні служби могли якісно прибрати столичні дороги. Проте деякі балансоутримувачі, організації і ЖЕКи недбало поставились до безпеки киян і не прибирали підзвітні території, адже обов’язок балансоутримувачів – організовувати безпечні умови пересування містян територією. Про це розповів сьогодні під час брифінгу керівництва КМДА з нагальних питань життєдіяльності столиці директор Департаменту міського благоустрою та збереження природнього середовища Андрій Фіщук.

«Протягом першої половини січня, інспектори благоустрою, в том числі й районного рівня, винесли 4,5 тисячі приписів на усунення порушень, тобто з вимогами розчистити ключові підходи до об’єктів соціальної сфери», – сказав Андрій Фіщук.

Він також зауважив, що було складено 478 адміністративних протоколів щодо найбільших порушників благоустрою.

«Як засвідчила практика, приблизно 90% цих протоколів, що розглядаються комісією, задовольняються. У разі, якщо буде задовільнено всі протоколи міський бюджет може поповнитися на 400 тисяч гривень», – наголосив він.

Варто зазначити, що максимальний розмір штрафних санкцій за недбале ставлення до прибирання снігу та бурульок із балансових територій (порушення Правил благоустрою) складає 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13