Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Київська влада закликає містян дотримуватися правил дорожнього руху та нагадує про заборону пересуватися містом на автівках без глушника

27 липня 2022 року, 14:12

Київська влада закликає містян дотримуватися правил дорожнього руху та паркування.

Нагадуємо, що згідно із рішенням Київської міської ради, у столиці заборонено рух транспортних засобів, які використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів «прямострум» та інші вихлопні системи, де відсутні шумопоглиначі – до моменту припинення чи скасування дії правового режиму воєнного стану на всій території України.

Міська влада закликає водіїв завчасно планувати своє повернення додому з урахуванням комендантської години, яка триває із 23:00 до 05:00. Аби дотримуватися швидкісного режиму руху та не створювати аварійних ситуацій на дорогах. Наголошуємо також, що заборонено використовувати смугу руху, призначену для громадського транспорту.

У місті для сполучення правого та лівого берегів працюють чотири мости: Дарницький, Північний, міст Метро та міст Патона. Рух Південним мостом закрито для приватного транспорту.

Оперативно дізнаватися про ремонти доріг та обмеження руху транспорту можна в Telegram-каналі «Київ•Трафік».

Звертаємо увагу, що необхідно дотримуватися правил паркування. Автівки, що припарковані з порушеннями, будуть евакуйовані. Оплатити паркування можна через «Київ цифровий» (https://kyiv.digital/start). На муніципальних паркінгах не приймають оплату готівкою. Лише через застосунок. Під час повітряної тривоги інспектори не мають права штрафувати водіїв.

Нагадуємо також, що водіям необхідно пропускати автомобілі екстренних служб та гуманітарні вантажі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]