Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує низку заходів до новорічних свят

07 грудня 2017 року, 18:34

Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує низку заходів до новорічних свят. Про це повідомили у Центрі.

Так, 19 грудня о 15:00 відбудеться Парад помічників святого Миколая. Волонтери та лідери громадських організацій, одягнені в новорічні костюми, отримають «Світло миру з Віфлеєму», із яким крокуватимуть у напрямку Михайлівської площі, вітаючи киян і гостей міста з новорічними святами. Захід проходитиме в рамках акції «Не забудь привітати».

20 грудня о 13:00 діти з інвалідністю відвідають Софійську площу; о 15:00 – завітають на виставу «Буратіно» до Подільського музичного театру, а ввечері того ж дня для молоді з інвалідністю у колонній залі КМДА відбудеться новорічна вечірка.

21 грудня о 10:00 та 13:00 у Колонній залі КМДА відбудеться «Новорічна ялинка» для дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Під час заходу триватиме новорічна театралізована вистава «Снігова королева», після якої діти отримають святкові подарунки.

23 грудня об 11:00 та 14:00 у кінотеатрі «Київська Русь» відбудеться новорічний захід із ігровою програмою та переглядом мультфільму для дітей демобілізованих учасників АТО та членів їхніх сімей. Діти отримають новорічні подарунки.

Учасники  заходів – клієнти мережі Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13