Версія для людей із вадами зору

КК «Київавтодор» запровадила компенсаційне висадження дерев під час ремонтів доріг – Олександр Густєлєв

14 листопада 2019 року, 10:32

За дорученням Київського міського голови Віталія Кличка комунальна корпорація «Київавтодор» запровадила компенсаційне висадження дерев під час проведення капітальних ремонтів і реконструкцій. Про це повідомив генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

«Кількість автотранспорту постійно зростає. Тому збільшується його вплив на екологічний стан міста. Щоб поліпшити ситуацію, під час ремонтів і реконструкцій доріг висаджуватимемо дерева. Масштабне озеленення відбувається в рамках проведення робіт на мосту Метро через Русанівську протоку», – заявив Олександр Густєлєв.

Під час ремонту мосту підряднику довелось розчистити частину дамби від самосіву, це близько 15 насаджень. За словами Олександра Густєлєва, у Дніпровському районі замість 15 самосівів висаджено 475 дерев. Вік насаджень – 8-10 років.

«Треба додати, що висаджуємо дорослі сформовані дерева, а це гарантує, що вони приймуться і швидше будуть рости. Зокрема, на вулицях Дніпровського району висаджено клен гостролистий, граб звичайний, катальпу бігнонієвидну, ліквідамбар смолоносний та інші», – додав Олександр Густєлєв.

За допомогою фахівців КП УЗН Дніпровського району було визначено місця під посадку, видовий склад і проведено роботи з висаджування.

Насамперед, компенсаційні дерева висаджують уздовж доріг. Так, нове озеленення з’явилось уздовж Дніпровської набережної, вулиці Будівельників, бульвару Верховної Ради, проспекту Соборності. КК «Київавтодор» планує надалі застосовувати цю практику.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua