КМДА: «Сергій Красюк ще рік тому передав управління корпоративними правами. А питання, чому це не відображено в Єдиному реєстрі – скоріше до Мін’юсту»

17 листопада 2017 року, 16:24

Коментуючи припис НАЗК відносно керівника антикорупційного управління Сергія Красюка, у Київській міській державній адміністрації зазначили, що безпосередньо у приписі НАЗК визнало, що формальне порушення, про яке йде мова, ймовірно було скоєне у вересні 2016 року.

У міській адміністрації зазначили, що Сергій Красюк 26 березня 2005 року звільнився з посади директора ТОВ «Аврора», а управління корпоративними правами цього ж товариства передав 8 вересня 2016 року. Про це чітко вказано безпосередньо у приписі НАЗК. Питання ж щодо того, чому та чи інша особа, яка написала заяву ще 8 вересня 2016 року, не вилучена з Єдиного реєстру, потрібно адресувати не особі, і не КМДА, а швидше адміністраторам відповідних реєстрів і Міністерству юстиції України.

У КМДА, звичайно, буде проведене службове розслідування на виконання припису НАЗК відносно керівника антикорупційного управління Сергія Красюка. У столичній адміністрації зауважили, що КМДА системно бореться з корупцією. Зокрема, за останній час кілька гучних затримань здійснено за спільної роботи антикорупційного управління з правоохоронцями.

У Київській міській державній адміністрації також висловили сподівання, що наступного року подання електронних декларацій відбудеться без збоїв у роботі відповідної системи.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером:(044) 366-80-13