Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У «Київзеленбуді» проводять обшуки щодо виконання підрядниками заходів боротьби з карантинними рослинами у 2021 році

27 жовтня 2022 року, 11:38

Сьогодні, 27 жовтня 2022 року, співробітники ГСУ ДБР проводять обшуки службових приміщень комунального об’єднання «Київзеленбуд» щодо виконання підрядними організаціями заходів для боротьби з карантинними рослинами у 2021 році. 

«Київзеленбуд» надає необхідні наявні документи, максимально сприяє всебічному та об’єктивному розслідуванню у встановленому кримінально-процесуальним законодавством порядку.

Підприємство наголошує, що виконання робіт проведено за результатами закупівлі в системі Prozorro. Проведення зазначених робіт відбувалося на підставі висновків Державної санітарно-епідеміологічної експертизи, з урахуванням звітів провідних наукових установ НУБіП, Полтавської державної аграрної академії, Інституту медицини праці ім. Ю. І. Кундієва, з урахуванням судової експертизи вартості послуг та зважаючи на експертне дослідження Харківського НДІ судових експертиз ім. Бокаріуса. Крім того, процедури закупівлі та укладення договору були перевірені Держаудитслужбою України, за результатами чого порушень не виявлено.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]