Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Команда ФК «Ліверпуль» прибула до Києва – Микола Поворозник

24 травня 2018 року, 19:55

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник зустрів членів команди футбольного клубу «Ліверпуль», які прибули до Києва.

«Для Києва велика честь проводити захід таких масштабів. Ми вже маємо відповідний досвід. Місто з притаманною йому гостинністю на високому рівні провело Чемпіонат Європи з футболу, пісенний конкурс Євробачення-2017, і сьогодні ми з гордістю приймаємо фінал найголовнішого футбольного змагання – Ліги Чемпіонів. Футбол – це гра, яка об’єднує мільйони людей, захоплює видовищністю, але найголовніше у футболі – командна робота на результат. Я щиро бажаю вам отримати задоволення від гри, справедливого результату, а головне – посилити футбольну атмосферу, що панує у Києві у ці дні», – сказав Микола Поворозник та побажав гарної гри.

Зустріч членів команди футбольного клубу «Ліверпуль»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua