Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Літні екскурсії столицею: цього тижня в Києві можна долучитися до 12 безоплатних прогулянок, зокрема – до адаптованої для людей із порушеннями зору

04 червня 2024 року, 11:31

Управління туризму та промоцій КМДА та Київський центр розвитку туризму підготували для киян і гостей столиці 12 екскурсій на безоплатній основі, серед яких – один маршрут, адаптований для людей із порушеннями зору.

Екскурсії розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, що розташовані неподалік.

Заходи проходитимуть із четверга до неділі. Місця зустрічей вказані в реєстраційних анкетах.

Екскурсія «Зустріч на Поштовій», що адаптована для людей із порушеннями зору. Під час прогулянки Поштовою площею учасники дізнаються про історію назви «Майдан Різдва», ознайомляться з особливостями прилеглих вулиць, розвитку цього району, а також зможуть надихнутися величними видами Дніпра, мостів та островів столиці.

Важливо! Поруч із людиною з порушеннями зору має бути особа, яка її супроводжує.

Дата та час: 6 червня, четвер, 15:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/pQG8mGa8QRy43Kmm7.

Екскурсія «Все починається з Університету», де можна довідатися про те, як Київський національний університет імені Тараса Шевченка став основою розбудови нового кварталу Києва, а також дізнатися про історію створення парку та ботанічного саду навколо Червоного корпусу.

Дата та час: 6 червня, четвер, 16:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/V7R8RGAdf8p79aJU8.

Дата та час: 7 червня, п'ятниця, 16:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/HkdmxXaaj7hFQsq18.

Екскурсія «Прогулянка сучасною Оболонню», під час якої учасники прогуляються житловим масивом від станції метро «Мінська» до Оболонської набережної та парку «Наталка». Містяни та гості столиці дізнаються про історію облаштування й створення цікавих меморіалів та об’єктів інфраструктури в цій місцевості, серед яких – новий пішохідний міст, що з’єднує набережну з Оболонським островом.

Дата та час: 6 червня, четвер, 19:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/VdEErLbJaEa9j2w46.

Екскурсія «Київ – наймальовничіша столиця Європи», маршрут якої проведе учасників вулицями історичного Голосієва. Неймовірні пейзажі, що поєднують колоритність архітектурних стилів із величезним розмаїттям дерев і рослин, продемонструють, що недарма Київ – у рейтингу найзеленіших європейських міст.

Дата та час: 7 червня, п’ятниця, 17:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/QVH748T8dnPDssrL9.

Екскурсія «Як козаки та магістрат на Подолі жили», під час якої учасникам розкажуть про таємниці середньовічного Подолу та традиції київського самоуправління.

Дата та час: 7 червня, п’ятниця, 17:30.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/iZLdC4wQMXi9pMKY9.

Екскурсія «Київ незламний» ознайомить містян і гостей столиці з історією воєнного Києва з часів Другої світової війни і до повномасштабного вторгнення.

Дата та час: 8 червня, субота, 11:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/RL65YZrdqbsGcM7p6.

Екскурсія «Київ: стежиною воєнної історії», під час якої учасники оглянуть низку об’єктів історії міста, а також дізнаються про події багаторічної боротьби за незалежність України, що триває й донині.

Дата та час: 8 червня, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/HQxP3yyNxnXsa2z39.

Екскурсія «Прогулянка старим Києвом», під час якої можна буде дізнатися про будівництво Володимирського собору, Золотих воріт, Софійського собору тощо.

Дата та час: 8 червня, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/53ASCVmWAdnsffDT9.

Дата та час: 9 червня, неділя, 12:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/3cDbZwu6xuH6N8fQ8.

Екскурсія «Провулками київського Кудрявця» присвячена літописним місцям Києва і творінням багатьох видатних киян – архітекторів, художників, письменників та акторів, які мешкали в цій місцевості в різні часи.

Дата та час: 8 червня, субота, 13:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/EtmccQggF7eCJY2n8.

Екскурсія «Київ хрещатий», на якій містяни та гості столиці ознайомляться з головною вулицею, її видатними об’єктами, дізнаються про відомих особистостей, які свого часу жили на Хрещатику та відігравали важливу роль у розвитку міста загалом, а також його центральної вулиці зокрема.

Дата та час: 9 червня, неділя, 11:00.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/WsrAEWRh8EtidaA78.

Реєстрація на екскурсії – обов’язкова, кількість місць обмежена. Учасники отримають підтвердження реєстрації повідомленням на електронну пошту та телефонним дзвінком.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]