Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Марина Хонда: У столиці відбувся фінальний етап спортивних змагань «Київ Незламний» для військовослужбовців та ветеранів (+фото)

20 серпня 2023 року, 12:55

У столиці відбувся фінальний етап комплексних спортивних змагань «Київ Незламний» для військовослужбовців та ветеранів. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда на своїй сторінці у Facebook.

«Це вже четвертий, фінальний, етап комплексних спортивних змагань «Київ Незламний» для наших Захисників та Захисниць. Більше 300 учасників, із них – близько 200 ветеранів, долучилися до змагань у трьох попередніх етапах. Упродовж дня понад 250 учасників змагалися у штовханні ядра, стронгмені, легкій атлетиці, веслуванні на концептах, стрільбі з лука, жимі лежачи», – зазначила Марина Хонда.

До змагань також долучилися і поранені військовослужбовці в семи категоріях: ампутації або сильні травми рук, ампутації або сильні травми ніг, ураження внутрішніх органів, атлети на кріслах колісних та з контузіями.

«Шлях реабілітації та реінтеграції військовослужбовців – тривалий та важкий. Місто постійно розвиває комплексні реабілітаційні програми для наших Захисників та Захисниць, які полегшують цей шлях. Спорт допомагає швидше повернутися до цивільного життя з новими навичками та досвідом. «Київ Незламний» – це чудова можливість займатися спортом у колі побратимів. Змагання допомагають воїнам знайти мотивацію та натхнення на нові звершення, друзів-однодумців та нові сенси. Дякую усім учасникам та учасницям, що не зупиняєтеся. Ви – неймовірний приклад сили духу та незламності!» – додала заступниця голови КМДА.

У столиці відбувся фінальний етап спортивних змагань «Київ Незламний» для військовослужбовців та ветеранів

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]