Версія для людей із вадами зору

Марина Хонда взяла участь у покладанні квітів до Меморіалу героям-киянам із нагоди Дня захисників і захисниць України (+фото)

14 жовтня 2021 року, 13:10

Заступниця голови КМДА Марина Хонда вшанувала пам’ять загиблих киян-учасників антитерористичної операції покладанням квітів до міського Меморіалу героям-киянам. У покладанні також взяли участь заступник Київського міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко, керівництво Печерської РДА, учасники АТО/ООС, члени родин загиблих.

«Сьогодні в нас два великі свята – Покрова та День захисників і захисниць України. Це день не тільки для привітань, а й для того, щоб вшанувати пам’ять тих, хто поклав своє життя за нашу незалежність у війні на Донбасі. День, щоб ще раз зрозуміти, що війна не десь там далеко, а тут – поруч із нами. Майже 32 тисячі киян пройшли через АТО. 400 з них, на жаль, загинули. Але за кожним учасником АТО є родини, батьки, діти. Війна зачепила і кожного з них. Наш спільний обов’язок завжди шанувати живих захисників і захисниць та пам’ятати полеглих», – зазначила Марина Хонда.

Довідково.

День захисників і захисниць України — державне свято України, що відзначається 14 жовтня (водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва). Започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом з назвою День захисника України. З 2015 року є державним святом. 14 липня 2021 року Верховна Рада України перейменувала свято на «День захисників і захисниць України».

Церемонія покладання квітів на Алеї Героїв Небесної Сотні

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua