Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Міська влада оскаржила рішення про державну реєстрацію 74,4 гектара землі на Осокорках

02 грудня 2021 року, 11:03

Держгеокадастр задовольнив скаргу Департаменту земельних ресурсів КМДА щодо скасування рішення про державну реєстрацію на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:96:001:0040. Ідеться про 74,4 гектара землі біля озера Тягле в Дарницькому районі, на які мало право постійного користування ТОВ «Агрофірма Зодіак». Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва (CDTO) та заступник голови КМДА Петро Оленич.

«Продовжуємо відстоювати інтереси територіальної громади столиці! Дякуємо Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та Міністерству юстиції України за оперативну реакцію», – заявив Петро Оленич.

Нагадаємо, що раніше Мін’юст задовольнив скаргу міської влади та скасував рішення про право користування на 74,4 гектара землі на Осокорках за ТОВ «Агрофірма Зодіак».

«Чорному реєстратору», який приймав це рішення, було анульовано доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]