Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Міська влада закликає не ігнорувати сигнали повітряної тривоги під час новорічно-різдвяних свят, а також нагадує про обов’язкове дотримання комендантської години та заборону піротехніки

26 грудня 2022 року, 15:48

Міська влада закликає мешканців та гостей столиці дотримуватись заходів безпеки під час новорічно-різдвяних свят, аби не наражати на небезпеку себе та інших містян.

Зокрема, необхідно неухильно дотримуватися комендантської години, яка триває із 23:00 до 05:00. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях.

Міська влада закликає киян планувати повернення додому заздалегідь, враховуючи обмеження та вимоги воєнного стану. У застосунку «Київ Цифровий» можна увімкнути сповіщення, що за 60 хвилин нагадуватиме про початок комендантської години. Як відомо, метрополітен у режимі перевезень працює до 22:00, наземний громадський транспорт – до 22:30. Детальну інформацію про закриття кожної станції дивіться за посиланням. Під час повітряної тривоги наземний транспорт, а також наземні ділянки метрополітену зупиняються.

Порушники комендантської години наражають себе на небезпеку та створюють конфліктні ситуації із правоохоронцями та силами оборони міста. Пересуватися містом під час комендантської години можна тільки на автомобілі, який має спецперепустку.

Виходити на вулицю під час комендантської години можна, тільки щоб прослідувати до найближчого укриття у разі оголошення повітряної тривоги. Не забувайте, що необхідно мати з собою документ, який посвідчує особу!

Місто закликає містян бути уважними і не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, зокрема в період свят, адже ворог непередбачуваний.

Також звертаємо увагу, що в Києві діє заборона на реалізацію (продаж, торгівлю) феєрверків, салютів і піротехнічних засобів, а також їх запуск. Відповідно правоохоронці реагуватимуть на такі випадки.

Зазначимо також, що почастішали пожежі через недотримання заходів безпеки під час відключень електрики. Як убезпечити себе та житло від пожежі під час використання свічок, газових пальників, пічного опалення та генераторів у періоди відключення світла, читайте за посиланням. Наголошуємо: фахівці радять обов’язково мати вдома вогнегасник!

Під час новорічних свят щодоби в місті та на об’єктах комунальної власності забезпечуватимуть охорону громадського порядку близько 230 співробітників «Муніципальної охорони». Мобільні групи швидкого реагування здійснюватимуть патрулювання закріплених за ними секторів (районів) столиці. Крім цього, цілодобово мешканцям надаватимуть допомогу рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]