Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Місто розглядає питання викупу земельної ділянки біля парку Малишка у приватного власника, аби не допустити будівництва багатофункціонального центру – Володимир Бондаренко

10 серпня 2020 року, 20:35

Департамент міського благоустрою КМДА видав припис на демонтаж паркану навколо резонансного об'єкту будівництва у парку імені Андрія Малишка у Дніпровському районі. Паркан встановила компанія-землекористувач спочатку під виглядом «благоустрою території», а в подальшому вивісила будівельний паспорт на будівництво на Броварському проспекті багатофункціонального центру. Про це повідомив радник Київського міського голови, співголова Комісії з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території міста Києва, Володимир Бондаренко.

За його словами, Комісія наразі розглядає питання викупу цієї земельної ділянки для суспільних потреб, а саме: розширення парку імені Андрія Малишка.

«По проспекту Броварському в Дніпровському районі міста Києва за дорученням Віталія Кличка Департаментом міського благоустрою Київської міської державної адміністрації анульовано контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою 2014 року», – зазначив Володимир Бондаренко.

За його словами, натомість видано припис на демонтаж паркану у парку. У разі відмови компанії-землекористувача, демонтаж може бути здійснено силами комунального підприємства «Київблагоустрій» після спливу 3-денного строку.

У той же час, Володимир Бондаренко засудив залучення невідомих молодиків спортивної статури для протистояння із мешканцями.

«Хочу зазначити, що будь-яка забудова, яка розпочиналась із протистояння з мешканцями – не завершувалась нічим позитивним для забудовника», – зазначив він.

Радник Київського міського голови нагадав, що Київська міська рада продала зазначену земельну ділянку площею 0,49 га у приватну власність 2009 року. У 2010 році земельна ділянка двічі змінювала власників.

Довідково.

Комісія з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території міста Києва є консультативно-дорадчим органом при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації). Утворена 2019 року з метою реагування на випадки резонансного будівництва, яке викликає супротив громади.

До складу Комісії входять представники структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), громадські активісти. Також у своїй діяльності Комісія взаємодіє із місцевими органами державної виконавчої влади та правоохоронними органами.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]