Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На базі Департаменту муніципальної безпеки буде сформовано 10 мобільних груп, що перевірятимуть стан укриттів та цілодобовий безперешкодний доступ до них населення

01 червня 2023 року, 17:58

На базі Департаменту муніципальної безпеки КМДА буде сформовано 10 мобільних груп за участю громадських активістів, що перевірятимуть стан укриттів та цілодобовий безперешкодний доступ до них населення. Про це повідомив директор Департаменту Роман Ткачук.

«Ми провели термінову нараду з усіма відповідальними та головами районів. Сьогодні до 17:00 мали бути сформовані графіки роботи відповідальних осіб щодо доступу до укриттів та їх гарантованого відкриття під час повітряної тривоги, по усім комунальним закладам столиці. Це – садочки, поліклініки, ЖЕКи, підприємства, адміністративні центри. Має бути забезпечений цілодобовий безперешкодний доступ! На базі Департаменту муніципальної безпеки буде сформовано 10 мобільних груп, за участю громадських активістів, що перевірятимуть стан укриттів та доступ до них, наявність контакту відповідальної особи», – повідомив Роман Ткачук.

Він наголосив, що робота із перевірки укриттів та контроль за їхнім станом та забезпеченням до них доступу Департамент проводить постійно, утім проблеми із допуском до укриттів населення під час повітряної тривоги все одно виникають. Тож сьогодні було прийнято рішення про те, що доступ до укриттів має бути забезпечений балансоутримувачами незалежно від форми власності цілодобово.

«Сьогодні прийнято рішення, що має бути організований цілодобовий доступ до укриттів для населення. Вже ми не маємо іншого вибору, тому що останні кілька днів ми почали отримувати удари балістичними ракетами», – зазначив Роман Ткачук.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]