Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На Софійській площі в рамках фестивалю «Французька весна» відбулася проекційна вистава «Я – мрія...» (+фото, відео)

12 червня 2021 року, 17:52

У п’ятницю, 11 червня, на Софійській площі відбувся показ монументальної проекції «Я – мрія...» в рамках 17-го фестивалю «Французька весна в Україні».

«Я – мрія…» – монументальна світлова проекція, побудована з використанням 3D-технологій. Вистава висвітлює тему свободи як загальнолюдської цінності на зворушливому прикладі України. Автором музичного супроводу став відомий український гурт «ДахаБраха».

Сьогодні, 12 червня, з 22:00 до 22:30 відбудеться повторний показ вистави.

Організатори наголошують, що цього року у зв'язку з протиепідемічними обмеженнями вхід на виставу доступний за попереднім записом в межах наявних місць.

Виставу проводить Французький інститут в Україні від компанії «Spectaculaire, les Allumeurs d’images». Компанія вже відвідувала Київ у 2015 році, і тоді ця подія мала величезний успіх завдяки її гуманістичному змісту.

Монументальна проекція «Я – мрія...» в рамках «Французької весни»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]