Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На Співочому полі відкрилася і працюватиме до листопада осіння виставка хризантем «Світ солодощів» (+фото)

02 жовтня 2020 року, 15:29

Відкрилася щорічна виставка хризантем на Співочому полі. Цього року вона присвячена «Світу солодощів», створеного із 30 тисяч квітів. Про це повідомляє КО «Київзеленбуд».

«На локаціях можна побачити всі можливі ласощі: зефір, шоколад, льодяники, тістечка й пончики. І все це з улюблених осінніх квітів», – розповів в. о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Районні комунальні підприємства по утриманню зелених насаджень створили 10 різних композицій, і кожна розповідає свою «солодку історію». Потрапити до них можна через центральну алею, прикрашену квітами, з фотозонами та цікавими елементами. Об’ємні фігури заввишки сягають до 3 м.

«Побувати в королівстві солодощів – напевно, найбільша мрія з дитинства, яку ми вирішили втілити в реальність! Для нас це великий експеримент. Але ми віримо, що виставка сподобається і дітям, і дорослим, які зможуть зануритися у казковий світ і зробити чимало оригінальних фото», – зазначив Денис Погорєлко, керівник компанії-оператора Співочого поля «Grand Event».

Виставка працюватиме до 1 листопада, час роботи: 10:00-20:00.

Організатори нагадують про необхідність дотримання правил протиепідемічної безпеки. Зокрема, маскового режиму та соціальної дистанції.

Місце проведення: Співоче поле Печерського ландшафтного парку, вул. Лаврська, 33.

Осіння виставка хризантем «Світ солодощів»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]