Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На ВДНГ відкриється суспільний центр Kyiv Smart City Hub, який сприятиме розвитку міських проектів

11 травня 2016 року, 15:23

У четвер, 12 травня, об 11:00 на території Експоцентру України ВДНГ відбудеться офіційне відкриття Kyiv Smart City Hub – унікального суспільного центру, який об’єднуватиме та навчатиме дієвих людей, агентів змін та активістів, а також сприятиме розвитку міських проектів, зокрема в рамках ініціативи Kyiv Smart City. Участь у заході візьме перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

«Для нас дуже важливо, щоб такі проекти розвивалися. Адже вони допомагають талановитій молоді розвивати свої таланти та задіювати їх на благо міста», – зазначив він.

У рамках Kyiv Smart City Hub діятимуть освітні програми – смарт-сіті школа, яка надаватиме широкий спектр знань з урбаністичних та ІТ-дисциплін, навчальні модулі вихідного дня для дітей, окремі програми для ветеранів-інвалідів АТО та вимушених переселенців. Також заплановано створити Центр консолідації експертизи та компетенції та інкубатор міських сервісів та додатків, що базуються на відкритих даних (спільно з 1991 Open Data Incubator).

 

Місце проведення заходу: Експоцентр України ВДНГ (просп. Академіка Глушкова, 1, павільйон 5)

Реєстрація учасників обов’язкова за посиланням (Kyiv Smart City Hub не може вмістити більш ніж 200 гостей)

Додаткова інформація за тел.: (044) 222 87 13,

або за електронною адресою: [email protected]

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]