Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На вулиці Соломії Крушельницької, 1/5 завершують обстеження п’яти секцій і розпочнуть обстеження будинку на вулиці Григоренка, 41

23 червня 2020 року, 16:59

У Києві завершують комісійні обстеження сусідніх секцій біля багатоповерхового будинку на вул. Соломії Крушельницької, 1/5, де 21 червня стався вибух. До обстеження будинків залучені фахівці Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій». Наразі завершується обстеження 1-5 секцій. Рішення про заселення людей назад у будинки буде прийнято лише на основі висновків фахівців. Про це сьогодні повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Після обстеження зазначених 5-ти секцій буде проводитися перевірка будинку на вулиці Григоренка, 41. Продовжується інструментальний нагляд секції №6, де, власне стався вибух, щоб не допустити руйнування конструкцій. Місто встановило нагляд за будинком, щоб не допустити протиправних дій і мародерства.

Своєю чергою голова ДСНС України Микола Чечоткін сьогодні повідомив, що рятувальну операцію завершено і питання про подальшу долю будівлі вирішуватиме київська влада. За його словами, в результаті трагедії загинули 5 осіб.

Нагадаємо, що в неділю вранці стався вибух у багатоповерховому житловому будинку на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі столиці. Унаслідок вибуху обвалилися перекриття та стіни одного з під’їздів із 4 до 9 поверхів.

Мешканців, що втратили житло, тимчасово розселили, забезпечили харчуванням та медичною допомогою.

Віталій Кличко зазначив, що цього тижня місто надасть матеріальну допомогу постраждалим мешканцям і допомогу родичам загиблих.

Також місто запропонувало уряду варіант вирішення проблеми із житлом для постраждалих мешканців. Половину коштів на це – 30 мільйонів гривен – Київ готовий надати з резервного фонду. Ще половину, за пропозицією мера столиці, має надати уряд.

 

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua