Версія для людей з порушеннями зору

Національна збірна України з  Таеквон-До, у склад якої входили 23 київських спортсмени,  зайняла перше місце серед 123 команд-учасників на Кубку Світу в Словенії

13 жовтня 2022 року, 11:22

Збірна України з  Таеквон-До на VIII Кубку світу в Словенії зайняла перше місце серед 123 команд-учасників, та друге загальнокомандне місце серед 52 країн. До складу збірної входили 23 київських спортсмени різного віку. Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова.

«Українська команда Всеукраїнського Союзу Таеквон-До відзначилася дуже потужним виступом на Кубку Світу в Словенії і зібрала багато нагород. Надзвичайно приємно, що серед спортсменів-переможців 23 киянина, а також три київські команди: «True Way Club», яку тренує Анастасія Свинар, «MaksSport club» – тренер Ігор Максименко, а також «Tarasenko team» із тренером Олександром Тарасенко. Спортсмени столиці представляли Україну в різних розділах та загалом вибороли 15  золотих, 7 срібних та 7 бронзових медалей і підтвердили всьому світу, що Україна – переможець, і перемога у війні буде за нами», – зазначила Олена Говорова.

Вона привітала українських спортсменів та подякувала їм за здобуту перемогу.

«Усі свої перемоги ми присвячуємо Збройним Силам України та щиро вдячні їм за таку можливість ­– представляти Україну на спортивній арені», – зазначила тренерка Анастасія Свинар.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]