Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ніч проти 28 березня у Києві пройшла спокійно, працює інфраструктура, відновлюється освітній процес онлайн, комунальники завершують опалювальний сезон

28 березня 2022 року, 10:07

Ніч проти 28 березня у Києві пройшла спокійно. Після завершення комендантської години місто живе в режимі воєнного часу: працює інфраструктура міста: комунальники, транспортники, медики та рятувальники. Містянам надаються усі комунальні послуги. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

У столиці працюють продовольчі магазини, аптеки, банки, заправки, автосервіси, міні-ярмарки та столичні ринки. Знайти інформацію про заклади, які відновили роботу, можна у застосунку «Київ Цифровий» на мапі працюючого бізнесу.

Працює комунальний транспорт. Для автомобільного сполучення лівого й правого берега Києва 28 березня працюватимуть Північний та Дарницький мости.

«Традиційно звертаюсь до водіїв, аби пропускали машини «швидкої» допомоги та машини з гуманітарною допомогою», – наголосив Микола Поворозник.

Також відсьогодні «Укрзалізниця» запускає кільцевий маршрут електрички. Електричка проходитиме житлові масиви Борщагівка й Сирець, та на доступній відстані від масиву Оболонь.

Микола Поворозник нагадав, що 28 березня, у столиці завершується опалювальний сезон для житлового фонду та інших інфраструктурних об’єктів міста. Таке рішення прийнято у зв’язку з урахуванням середньодобової температури.

«Відключення закладів охорони здоров’я та соціальних установ буде відбуватися лише за заявками керівників. Наразі вони будуть працювати й відключатися не будуть. Нагадаю, що енергетичний комплекс у нас великий, тому для відключення опалення знадобиться не менше тижня» – сказав Микола Поворозник.

Відсьогодні, 28 березня, місто відновлює навчання в онлайн форматі для закладів середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти.

«Одне із завдань дистанційної освіти – це психологічна підтримка, спілкування, зміна фокусу уваги дітей. Місто має досвід проведення такого навчання. Вчителі вже розпочали навчальні, психологічні та розвивальні консультації з дітьми. Такі уміння дозволять вчителям надавати не тільки освітні послуги, а й стати підтримкою для своїх учнів. Такі вміння дозволять вчителям надавати не тільки освітні послуги, а й стати підтримкою для своїх учнів», – наголосив Микола Поворозник.

Продовжується робота міської влади, громадськості й бізнесу із захисту та укріплення пам’яток, які можуть потрапити під вогонь російських окупантів.

Завершено укріплення пам’ятника Петру Сагайдачному. Наразі проводять роботи на пам’ятниках Богдану Хмельницькому, Княгині Ользі та Миколі Лисенку. Днями стартує укріплення пам’ятника Григорію Сковороді.

«Друзі! Будьте обережні! Не виходьте з дому без нагальної потреби, не порушуйте правила комендантської години. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Допомагайте тим, хто поруч! Разом переможемо! Слава Україні!» сказав Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]