Версія для людей із вадами зору

Олексій Кулеба: Ми перезавантажуємо роботу міського комітету з питань доступності. Безбар’єрність має стати пріоритетом номер один

01 жовтня 2021 року, 15:58

Після вимушеної тривалої перерви через епідемію зібрався міський комітет доступності осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. На першому ж засіданні учасники ухвалили низку важливих для міста рішень, що покращать безбар’єрний простір столиці. Про це повідомив новий очільник комітету, заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

«Столиця має бути зразком за доступністю для всіх верств населення. Ми налаштовані на конкретний результат і з першого засідання ухвалюємо рішення, які не на папері, а реально покращать умови життєдіяльності маломобільних громадян. Моя мета – переформатувати роботу комітету, зробити його дійсно дієвим органом, який впливає на прийняття рішень. Облаштування дитячих майданчиків, переходи, пандуси, підйомники у транспорті, дотримання державних норм при будівництві приміщень з урахуванням доступності тощо», – прокоментував Олексій Кулеба.

До комітету доступності при КМДА долучились депутати Київради різних фракцій, представники профільних департаментів, низка громадських організацій, пов’язаних із захистом прав людей з інвалідністю різних нозологій.

Одним із ключових питань першого засідання стало обговорення «Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору до 2030 року», яку ухвалив Кабінет Міністрів України цьогоріч.

«Імплементувати план роботи комітету на 2022 рік до національної стратегії – одне з першочергових завдань. Але з чітким графіком, цифрами, відповідальними. Ми відкриті до співпраці з усіма експертними організаціями, запрошуємо приєднатися до роботи комітету», –  наголосив Олексій Кулеба.

Він доручив активізувати роботу районних комітетів із доступності та налагодити співпрацю з міським органом. Члени комітету з доступності вирішили збиратись із періодичністю один раз на місяць за попередньо узгодженим графіком.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua