Отримай паску на Великдень
26 квітня у Києві проводитиметься благодійна акція «Великодній подарунок». До свята Воскресіння Христова спечуть 5 тисяч пасок і напередодні роздадуть всім охочим киянам. На місці майбутнього храму Святої Трійці відбудеться також молебень, після якого благодійники роздаватимуть паски та вітатимуть киян.
Пасхальний дарунок можна буде отримати у суботу, 26 квітня, починаючи від 20-ї години за адресою вулиця Фрунзе, 99. (місце Куренівської трагедії, Подільське Депо трамваїв).
Акредитація журналістів проводиться за телефоном: +38-050-412-66-17, контактна особа – Годун Наталія Борисівна.
За матеріалами порталу Громадський простір: http://civicua.org/news
Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]
