Версія для людей із вадами зору

Міст Метро, за результатами обстежень, обмежено працездатний і наступного року розпочнеться капремонт – Дмитро Давтян

05 червня 2018 року, 13:23

Стан мосту Метро визначено як четвертий, тобто – обмежено працездатний; його ремонт розпочнеться наступного року. Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Він послався на визначення, надане за результатами обстеження Державного науково-дослідницького інституту будівельних конструкцій у 2015-2016 рр.

«Обстеження зокрема встановило, що до моменту аварійності ще 6 років (із часу проведення цього обстеження). Тобто теоретично ми маємо встигнути зробити капітальний ремонт до 2022 року», – зазначив заступник голови КМДА.

Він додав, що було проведене комплексне обстеження, розроблена проектно-кошторисна документація, яка зараз проходить експертизу. Результати її очікуються у серпні 2018 року.

«Після отримання позитивних результатів експертизи потрібно буде 6 місяців на розробку документації. Після цього можна розпочинати капремонт. За планом, виконання капітального ремонту відбудеться наступного року. Термін будівництва – 2 роки», – зазначив Дмитро Давтян та підкреслив, що причин для паніки немає.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua