Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Перевірка готовності до опалювального сезону: кращими за станом електромереж стали Деснянський та Солом’янський райони – Петро Пантелеєв

07 вересня 2022 року, 16:10

У Києві перевірили готовність міського господарства до роботи в опалювальний сезон, проінспектували стан електричних і теплових систем, рівень ресурсного оснащення аварійно-ремонтних бригад районів та умови праці лінійного персоналу. Кращими за рівнем ресурсного оснащення і спецтехнікою виявились Деснянський та Святошинський райони, також відзначили стан електромереж та обладнання в Солом’янському та Деснянському районах. Про такі висновки перевірок сьогодні повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час інспекції житлових будинків у Шевченківському районі.

Він зауважив, що регулярні виїзди в райони та огляд адрес, які обирались уже на місці, дозволили побачити реальну картину проведеної роботи чи, навпаки, її відсутності.

«Зазначу, що на початку наших перевірок стан електромереж та обладнання в будинках був значно гіршим. Нагадаю, що в Подільському районі керівник керуючої компанії навіть отримав догану через незадовільний рівень роботи. Однак наразі ситуація значно краща. Проте райони зобов’язані провести повторні перевірки там, де були зауваження, тісно співпрацюючи з фахівцями ДТЕК «Київські електричні мережі» та враховуючи їхні рекомендації», – зазначив Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що електросистема є резервною для забезпечення тепла і повинна працювати навіть в умовах підвищеного навантаження, коли люди вмикатимуть електрообігрівачі.

«Місто залучає всі можливі ресурси для якомога кращої підготовки до зими: придбано резервне паливо для ТЕЦ, прийнято рішення про закупівлю мобільних котельнь, проведено гідравлічні випробування і вже усунуто понад 2 тисячі пошкоджень на теплових мережах, придбано генератори тощо», – сказав Петро Пантелеєв.

Інспекція стану підготовки до зими в Шевченківському районі (Фото – КМДА, Михайло Криволапов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]