Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Перевірка готовності до зими в Подільському районі: через низку критичних зауважень керівник житлової організації отримає догану (+фото)

30 серпня 2022 року, 14:27

У Києві триває перевірка готовності систем електро- та теплопостачання до роботи взимку. Подільський – це восьмий проінспектований район, і він виявився чи не найгіршим у питанні стану електрощитових, теплопунктів та загального санітарного стану. Із цих причин керівник керуючої компанії Подільського району отримає догану і має тиждень, аби виправити безлад. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, перевіряючи житлові будинки та розподільчу підстанцію на проспекті Правди.

«Сьогодні констатуємо один із найгірших рівнів підготовки до зими і в цілому роботи житлової організації. Захаращені теплопункти й електрощитові, двори, що заросли бур’яном, старі залишки конструкцій дитячого майданчика тощо. Це свідчить про те, що в Подільському районі робота ЖЕКів організована незадовільно, і ми не дарма отримуємо таку кількість скарг саме від мешканців Подолу», – зазначив Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА також оглянув приміщення аварійно-ремонтної служби, до яких також були зауваження щодо побутових умов лінійних робітників, на яких взимку покладається особливе навантаження: прибирання снігу, оперативна ліквідація аварійних випадків.

«Має бути повага до всього персоналу, особливо до «польових» працівників: наявність спецодягу, приміщень для обігріву та відпочинку, стан техніки тощо. Інакше ми й далі матимемо кадрові втрати. Тому попередження для всіх керівників комунальних керуючих компаній – забезпечити прийнятні умови для робітничої ланки», – сказав він.

Нагадаємо, в столиці вже перевірили готовність до зими в Оболонському, Святошинському, Печерському, Дніпровському, Деснянському, Дарницькому та Подільському районах.

Нагадаємо, в столиці вже перевірили готовність до зими у Дніпровському, Оболонському, Святошинському, Печерському, Голосіївському, Деснянському та Дарницькому, а також Подільському районах.

Також, як повідомлялося раніше, міська влада виділила кошти керуючим компаніям на придбання додаткової спецтехніки та обладнання для роботи в зимовий період.

Інспекція у Подільському районі

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]