Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Петро Пантелеєв: «Створення наглядової ради в «Київтеплоенерго» – крок до європейських стандартів корпоративного управління»

20 грудня 2019 року, 16:53

У Києві планують створити наглядові ради у низці комунальних підприємств. Зокрема, буде створена наглядова рада в комунальному підприємстві «Київтеплоенерго», що стане важливим кроком вдосконалення корпоративного управління та відповідності сучасним європейським стандартам роботи. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, коментуючи прийняте Київрадою рішення «Про деякі питання управління суб’єктами господарювання комунальної власності міста Києва, що підпорядковані Київській міській раді, Київській міській державній адміністрації та її структурним підрозділам (щодо запровадження наглядових рад)».

«Створення наглядових рад у комунальних підприємствах столиці – це історичне рішення і нова практика, що, безумовно, сприятиме впровадженню більш прогресивних методів управління та контролю ефективності. Вимоги відбору незалежних членів наглядової ради повністю відповідають нормам чинного законодавства. Ми сподіваємось залучити міжнародних висококваліфікованих фахівців. Вимоги відбору незалежних членів – відповідний досвід, компетентність, доброчесність, прозорість та інші», – переконаний Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА зазначив, що для «Київтеплоенерго» створення наглядової ради – невід’ємний елемент стратегічного плану розвитку підприємства, який реалізовується спільно з міжнародними партнерами.

Нагадаємо, у грудні 2018 року підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Київською міською державною адміністрацією, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), ЄБРР та КП «Київтеплоенерго».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]