Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Піротехніки КАРС виявили боєприпаси часів Другої світової війни на території Національного ботанічного саду імені М. Гришка (+фото)

28 червня 2022 року, 16:28

28 червня в ході обстеження території на наявність вибухонебезпечних предметів у столичному Національному ботанічному саду імені М. Гришка, що в Печерському районі столиці, піротехніки КАРС «Київська служба порятунку» виявили 6 снарядів та гранату дистанційної дії (Ф-1) часів Другої світової війни. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки.

Предмети знаходились поблизу Оглядової гори, на глибині до 30 сантиметрів.

Нагадаємо, що 27 травня піротехніки «Київської служби порятунку» виявили у столичному ботсаду 4 снаряди часів Другої світової війни.

Усього в період із 24 травня до 28 червня піротехніки комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» здійснили 26 виїздів на територію Національного ботанічного саду імені М. Гришка та обстежили майже 65 га площі.

До робіт залучено 5 піротехніків КАРС «Київська служба порятунку». Тривають обстеження території.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]