Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Понад 3000 мешканців столиці, зареєстрованих в «Дії» на вакцинацію від COVID-19, було щеплено в суботу в МВЦ – Валентина Гінзбург

13 червня 2021 року, 11:46

Протягом суботи, 12 червня, у Центрі вакцинації, який розгорнуто в Міжнародному виставковому центрі від COVID-19, було вакциновано 3014 містян.

За словами директорки Департаменту охорони здоров’я Валентини Гінзбург, наразі це рекордний результат для «вакцинації вихідного дня», яка в столиці триває вже третій тиждень поспіль.

«Ми нарощуємо темпи. Це відбувається, в першу чергу, завдяки тому, що кожного разу вдосконалюємо організаційні моменти. Так, цими вихідними вчергове збільшено кількість вакцинальних бригад. Минулого тижня ми розмежували потоки бажаючих вакцинуватися на «живу» чергу і чергу з киян, яких запросили смс-повідомленням. А напередодні цих вихідних я провела робочу нараду з представниками системи Helsi, у результаті якої ми запропонували киянам записуватися на щеплення самостійно за допомогою сервісу Helsi.me», – зазначила Валентина Гінзбург.

За словами директора сервісу Helsi Євгена Донця, таку новацію кияни сприйняли напрочуд позитивно.

«Вже за п’ять годин після відкриття запису всі вільні слоти були зайняті. На суботу самостійно зареєструвалися близько 1000 осіб», – сказав Євген Донець.

Валентина Гінзбург подякувала киянам за відповідальне ставлення до власного здоров’я,  медикам – за роботу, студентам столичних медичних коледжів – за волонтерську допомогу, а сервісу Helsi – за надані технічні можливості та швидке фахове реагування на нові виклики.

«Київ вже пройшов дві серйозні хвилі пандемії. Ми готові й на майбутнє. Але кожен лікар скаже вам, що хворобу краще профілактувати, аніж лікувати. Вакцинація – це, безперечно, профілактика. Проте пам’ятаємо, що вакцинація не є синонімом безтурботності та необачливості. Я закликаю киян, незалежно від імунного статусу, дотримуватися заходів епідемічної безпеки – носити захисні маски у закритих приміщеннях, мити руки частіше, ніж звикли це робити у «доковідному» житті, користуватися антисептиками, а при перших симптомах хвороби – залишатися вдома та негайно звертатися до лікаря», – зауважила директорка Департаменту охорони здоров'я.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]