Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Понад три тисячі киян відвідали перші кінні перегони літнього сезону на київському іподромі (+фото)

20 червня 2022 року, 17:16

На території київського іподрому відбулось відкриття літнього сезону та перші заїзди коней французької рисистої породи. Подію відвідали понад три тисячі киян. Про це повідомляє КП «Київський іподром».

Під час воєнного стану команда іподрому продовжує роботу та організовує кінні заїзди. Відтепер кінні перегони будуть проводитися регулярно. Окрім заїздів на території буде організовано багато атракцій для дітей та їхніх батьків.

«У час війни зменшилась кількість спортивних подій. Наразі ми вирішили поступово відновлювати роботу та організовувати кінні перегони, адже це доступний спосіб провести час на свіжому повітрі. На відкриття літнього сезону прийшли понад три тисячі людей різного віку, які спостерігали за протистоянням сильних та благородних тварин», – розповіли в «Київському іподромі».

Комунальне підприємство наразі утримує та проводить тренінг для 300 коней верхових та рисистих порід. З перших днів війни співробітники працювали в штатному режимі і перебували поруч із тваринами, а також запроваджували всі необхідні заходи заради збереження коней в хорошій фізичній формі.

На столичному іподромі пройшло відкриття літнього сезону (Фото – КМДА, Михайло Криволапов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]