Версія для людей із вадами зору

Постраждалим від вибуху на проспекті Голосіївському планують виділити по 75 тис грн матеріальної допомоги

07 листопада 2017 року

Постраждалим від вибуху на проспекті Голосіївському планують виділити по 75 тис грн матеріальної допомоги

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати розглядали питання надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок вибуху на проспекті Голосіївському, 70.

Відповідно до проекту рішення, громадянам, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації, мають намір надати одноразову матеріальну допомогу. Передбачається, що 17 громадян отримають по 75 тисяч гривень. 

“Проект рішення покликаний підтримати та соціально захистити громадян, які постраждали внаслідок вибуху влітку в Голосіївському районі. Необхідну суму планується виділити за рахунок коштів, передбачених у бюджеті міста Києва на 2017 рік. Таким чином нам потрібно буде скоригувати два рішення Київради — програму “Турбота” і бюджет міста Києва”, - зазначив голова бюджетної комісії Київради Андрій Странніков. 

Відповідний проект рішення також має розглянути постійна комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту. 

Нагадаємо, 8 липня цього року у житловому будинку на проспекті Голосіївському, 70 стався вибух. Ця будівля перебуває у сфері управління районної в м. Києві державної адміністрації. У будинку розташовано 17 квартир, із яких 5 – це квартири загального користування, де зареєстровано 68 громадян. 

КП «Київжитлоспецексплуатація» провело обстеження технічного стану будинку. Відповідно до висновку, конструкції знаходяться в аварійному стані. У зв’язку з цим експлуатація будівлі неможлива, а відновлення будинку недоцільне. Тому було прийняте рішення про відселення мешканців.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua