Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Поступова стабілізація ситуації із захворюваністю на COVID-19 у Києві є наслідком суворих карантинних обмежень – Ганна Старостенко

20 квітня 2021 року, 17:33

Запроваджені суворі обмеження дозволили дещо стабілізували ситуацію із захворюваністю на коронавірус у Києві. Про це під час онлайн зустрічі Європейською Бізнес Асоціацією зазначила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

«Наприкінці березня-початку квітня у столиці спостерігалися надзвичайно високі показники захворюваності на коронавірус, госпіталізації хворих та їх смертності. Ми мали найбільше навантаження на заклади охорони здоров’я та медперсонал за весь час пандемії. За таких умов ми були вимушені піти на запровадження жорстких карантинних обмежень, які наразі вже дають результат: протягом останнього тижня кількість нових випадків дещо зменшилася. Але ми говоримо про це з великою обережністю», – зазначила Ганна Старостенко.

Заступниця голови КМДА нагадала, що хворих на коронавірус у столиці сьогодні приймають 38 закладів охорони здоров’я, із них 27 – комунальні.

«Усього розгорнуто 6558 ліжок для надання медичної допомоги хворим на COVID-19, а за останній місяць кількість ліжок за рахунок комунальних закладів збільшено на понад тисячу. Сьогодні деякі опорні лікарні залишаються перезавантаженими. Тож ми маємо бути дуже обережними в наших прогнозах. І давайте не забувати, що ситуація із захворюваністю сьогодні залежить від того, наскільки кожен із нас відповідально та свідомо дотримується правил карантину», – наголосила Ганна Старостенко.

Вона також нагадала, що місто готує додаткові протиепідеміологічні заходи та норми, аби після Великодніх свят не сталося інфекційного вибуху. Відповідне рішення затвердить Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Нагадаємо, у Києві за минулу добу виявили 892 хворих на коронавірус. Померли 36 людей. До лікарень столиці госпіталізували 146 хворих на коронавірус, а також 325 пацієнтів із підозрою на COVID-19 та пневмоніями.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]