Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Працівники ШЕУ всіх районів Києва активно проводять роботи з експлуатаційного ремонту дорожнього покриття та його належного утримання (+фото)

03 травня 2022 року, 13:16

Дорожники продовжують утримувати в належному стані вулично-дорожню мережу столиці. Про це повідомив Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Зокрема, працівники ШЕУ всіх районів Києва проводять ручне і механізоване прибирання транспортних артерій, тротуарів, підземних пішохідних переходів і зупинкових комплексів, очищають зливоприймачі, вирівнюють та встановлюють антипаркувальні стовпчики, поступово прибирають блоки з проїжджої частини.

Окрім цього, активно проводять експлуатаційний ремонт дорожнього покриття. Так, проведено роботи з ліквідації ямковості на окремих ділянках вулиць Вільямса, Максимовича, Хоткевича, Визволителів, Солом’янській, Глибочицькій, на Харківському та Набережному шосе, інших магістральних вулицях.

Також працівники комунальних служб столиці допомагають прибирати місто Ірпінь, залучаючи техніку ШЕУ окремих районів міста.

Робота дорожних служб на Хрещатику

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]