Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Проєкти рішень Київської міської ради про перейменування міських об’єктів, які відхилено на пленарному засіданні, будуть направлятись на повторний збір пропозицій

18 травня 2023 року, 15:46

Проєкти рішень Київської міської ради про перейменування міських об’єктів, які відхилено на пленарному засіданні, будуть направлятись на повторний збір пропозицій в електронному вигляді. Таке рішення підтримали 73 депутати Київради.

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, це рішення дозволить врегулювати завершення процесу дерусифікації київської топоніміки на засадах відкритості та прозорості.

«Відповідно проєкти рішень Київської міської ради про перейменування міських об’єктів, які було відхилено на пленарному засіданні, не пізніше ніж за 45 календарних днів, будуть направлені для повторного збору пропозицій в електронній формі. Новий збір буде тривати до 10 днів на офіційному вебсайті Київської міської ради. Наголошую, що пропозиції, які дублюють за змістом варіанти, які вже було відхилено, розглядатись не будуть. Згодом експертна комісія розгляне кожну пропозицію за критеріями відповіжності вимогам чинного законодавства топомінічному ландшафту Києва. З урахуванням рекомендацій експертної комісії буде проведено рейтингове електронне голосування щодо перейменування того або іншого міського об’єкта», – наголосила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що крім цього Київська міська рада затвердила додатковий перелік об’єктів міського підпорядкування, назви яких пов’язані з російською федерацією або її сателітами, що підлягають перейменуванню.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]