Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Роман Лелюк: Визначено ТОП 100 громадських організацій, які спільно з міською владою реалізували корисні для киян ініціативи

16 вересня 2021 року, 9:31

У парку «Хрещатий» під Аркою дружби народів за участі мера Києва Віталія Кличка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців «ТОП 100» – успішних проєктів громадських організацій. Відбір уже другий рік поспіль ініціює Департамент суспільних комунікацій КМДА.

Загалом у відборі взяли участь майже 350 громадських організацій. Переможців визначила конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники Київської міської ради, Громадської ради при Київській міській раді, КМДА та громадського сектору.

«ТОП 100 найактивніших громадських організацій, які спільно з міською владою реалізували корисні для киян ініціативи, визначено в різних аспектах життя столиці. Це промоція Києва, соціальна підтримка киян, заходи з благоустрою, реалізація освітніх, спортивних та культурних проєктів разом із міською владою. Ми символічно відзначаємо їх вклад у розвиток міста саме в Міжнародний день демократії. Адже щороку кількість дієвих громадських організацій зростає. А це означає, що Київ – демократична столиця, в якій активно розвивається громадянське суспільство. І активність громади столиці в абсолютній більшості втілень носить конструктивний характер, допомагає міській владі розвивати Київ», – розповів директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.

Він також додав, що загалом громадські організації разом із міською та районною владою у 2021 році реалізували більше 300 спільних проєктів. Ознайомитися з переліком переможців можна за посиланням:  https://dsk.kyivcity.gov.ua/files/2021/8/10/Perelik_2021.pdf.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]