Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Роман Лелюк: Волонтерська діяльність –  показник високорозвиненого громадянського суспільства

15 липня 2022 року, 18:16

У столиці відбувся Київський форум волонтерів «Єднаймося заради перемоги». Основне завдання – привернути увагу профільних державних і міських структур до проблем у волонтерському секторі та налагодити взаємодію між волонтерськими організаціями та владою. Як наголосив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк під час відкриття форуму, такі заходи сприяють обміну досвідом, поглибленню співпраці та надання сервісної інформації з боку міських і державних структур волонтерським організаціям.

«Волонтерська діяльність є показником високорозвиненого і високоморального громадянського суспільства. Мені як «адвокату» громадянського суспільства за посадою і за покликом душі надзвичайно приємно бачити, як розвивається та шириться волонтерський рух в Україні», – наголосив Роман Лелюк.

Директор Департаменту вручив найактивнішим волонтерам подяки Київського міського голови за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності держави і активну громадянську позицію.

«Кожен із вас знайшов себе у цих екстремальних умовах і кожен переформатував роботу  у суспільно корисну діяльність. Найвищий прояв нашої ментальної особливості – єднатися у важкі часи. Я хочу, щоб ось цей момент єднання, взаємопідтримки, взаємовіддачі та взаємоповаги ми з вами зберегли і під мирним українським небом», – наголосив Роман Лелюк.

Департамент суспільних комунікацій КМДА відзначив і найменших учасників волонтерського руху. Подарунки отримали 6-річна Соломія Будомська, яка разом із мамою плете маскувальні сітки для наших військових, та 10-річна Валерія Єжова, яка збирає гроші для благодійних фондів, майстерно граючи в шашки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]